هندس طراح معمار پایه ۳ هستم توی کارتابلم دوتا کار ثبت شده است که نباید امضا میکردم یه کار اضاف اشکوب ۵ طبقه…

پرسش

سلام و عرض ادب و احترام خدمت جناب آقای مهندس میر رضوی بنده یه سوال داشتم  من مهندس طراح معمار پایه ۳ هستم توی کارتابلم دوتا کار ثبت شده است که نباید امضا میکردم یه کار اضاف اشکوب ۵ طبقه که فقط ثبت شد و من برگ تعهد طراح بابت این کار ندادم فقط توی کارتابلم رفت مالک هم جوازش را نگرفت ملک را  خلاف ساخت و تمام کرد. به نظرشما مسئولیت حقوقی برای من دارد برگه تعهدی بابتش امضا نکردم دومین کاری که امضا کردم دوطبقه بود بعد شد ۴ طبقه برای این هم برگه تعهدی امضا نکرد کار کنسل شدولی اسمش تو کارتابلم اومده تازه دو طبقه اضافه شده هم اضافه شده اصلا میشود مهندسی از ظرفیت من استفاده کند ولی کار برای او رد شود. به نظر شما مسئولیت حقوقی برای من دارد. متشکر می شوم من را راهنمایی کنید.

پاسخ مهندس کامیار میررضوی

سلام

ببینید مهندس جان اگر هیچ برگه تعهد طراحی ای  امضا نکرده اید و همچنین هیچ نقشه ای را هم امضا نکرده اید بدانید  مسئولیتی در این خصوص نخواهید داشت ، و بایستی بروید نظام مهندسی و شهرداری و صحبت کنید تا این کارهای طراحی  را از سهمیه تان خارج کنند .

پاسخ ( 1 )

  1. سلام
    ببینید مهندس جان اگر هیچ برگه تعهد طراحی ای امضا نکرده اید و همچنین هیچ نقشه ای را هم امضا نکرده اید بدانید مسئولیتی در این خصوص نخواهید داشت ، و بایستی بروید نظام مهندسی و شهرداری و صحبت کنید تا این کارهای طراحی را از سهمیه تان خارج کنند .

    بهترین پاسخ
    انتخاب به عنوان بهترین پاسخ

ارسال یک پاسخ