آیا وکیل مالکین که با ناظر قرارداد نظارت را می‌نویسد میتواند بصورت کتبی شخصی را برای دریافت نامه‌ها و دستورکارها و اخطار‌ها از ناظر …

پرسش

سلام آقای مهندس.ضمن تشکر از زحمات بی‌دریغ شما خواهشمندم در مورد پرسش ذیل راهنماییم بفرمائید.آیا وکیل مالکین که با ناظر قرارداد نظارت را می‌نویسد میتواند بصورت کتبی شخصی را برای دریافت نامه‌ها و دستورکارها و اخطار‌ها از ناظر معرفی کند؟ و در اینصورت آیا رسید‌های دریافتی از شخص معرفی شده در محاکم قضایی بمنزله ابلاغ سند به صاحبکار تلقی خواهد شد؟

 پاسخ مهندس کامیار میررضوی

 

سلام مهندس عزیز

نه ، کافی نیست !

شما می بایستی بعنوان ناظر هم به آن شخص معرفی شده و هم به مجری ذیصلاح و هم به سازنده و بعضا به پیمانکاران جز  بر حسب شرایط و موضوع از لحاظ فنی یا ایمنی دستور کارهایتان را ابلاغ نمائید تا آنکه این دستورکارها در کنار گزارشاتی که به شهرداری میدهید بتواند در محاکم قضایی شما را تبرئه نماید .

پاسخ ( 1 )

  1. سلام مهندس عزیز
    نه ، کافی نیست !
    شما می بایستی بعنوان ناظر هم به آن شخص معرفی شده و هم به مجری ذیصلاح و هم به سازنده و بعضا به پیمانکاران جز بر حسب شرایط و موضوع از لحاظ فنی یا ایمنی دستور کارهایتان را ابلاغ نمائید تا آنکه این دستورکارها در کنار گزارشاتی که به شهرداری میدهید بتواند در محاکم قضایی شما را تبرئه نماید .

    بهترین پاسخ
    لغو بهترین پاسخ

ارسال یک پاسخ